Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doganken/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 914

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doganken/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 1988

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doganken/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 2060
 Doğankent - Türkçe Link Paylaşım Sitesi - dogankent.com - Son Eklenen Likler

Kordil Harita Mühendisliği ve Ölçme Hizmetleri

Doğankent - Türkçe Link Paylaşım Sitesi - dogankent.comDizin İçi Arama

Harita Mühendislik ve Ölçme

  kordil 

  Harita Mühendislik Hizmetleri

   

  harita mühendislik kordil

   

  Yapı ve inşaat sektörüne yönelik anahtar teslimi harita mühendisliği ve ölçme hizmetleri

Sualtı araştırmaları

Sualtı araştırmaları 

Batimetrik, hidrografik, oşinografik ve jeoteknik etüdler

 

Batimetrik Oşinografik Hidrografik Jeoteknik

 

Kıyı ve liman inşaatlarına yönelik batimetrik, hidrografik, oşinografik ve jeoteknik etüdlerBu site üzerinde bulunan kutucuklara ücretsiz ilanlar vererek müşteri ve satışlarınızı arttırabilir ve İnternet denizinde boğulmaktan kurtulabilirsiniz. Bir İnternet siteniz var ise bu fırsatı değerlendirin. Unutmayın, ilanlarınızı ve sitenizi sadece bu sayfayı ziyaret edenler değil, internette arama yapan kullanıcılar da daha kolay bulacaktır. Ayrıca, tamamen karşılıksız olan dizinlerde uygun kategoriye sitenizi kayıt ettirebilirsiniz. Bunun için yukarıda bulunan "Yeni Ekle" linkini kullanabilirsiniz.

 

 


İş makinaları konusunda 30 yıllık tecrübeye sahip kişilerden oluşan firmamızın kurucuları ve teknik kadrosu, birikimlerini DEHA GRUP MAKİNA çatısı altında siz değerli müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır.
http://www.dehamakina.com

Estetik cerrahi kliniğimizde amacımız sizin ihtiyaçlarınızı dinleyerek ve algılayarak uygun çözümler üretmek ve sizi en etkili olacak uygulamalarımız hakkında bilgilendirmektir.
http://www.ilhanserdaroglu.com

Kuşadası'nın şirin beldesi Güzelçamlı'da bulunan Akbulut Hotel & Spa 2009 yılının Temmuz ayında açıldı.
http://www.hotelakbulut.com

www.avmizmir.com, Coredone Blişim Hizmetleri aracılığıyla siz değerli tüketicilerimizin hizmetine sunulmuştur. Onbeş yılı aşkın bilişim sektörü tecrübemizle, alışverişlerinizi daha hızlı, daha güvenli ve daha eğlenceli bir hale getirme anlayışıyla yola çıktığımız bu projede, bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve destekten ötürü Avm İzmir ailesi olarak tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.
http://avmizmir.com

İstanbul Harita Firmaları
http://www.haritamuhendistanbul.com/

Elektronik cihaz, parça ve elektronik güvenlik cihazları
http://www.telesistem.com.tr

Doğankent'in Tarafsız Haber Sitesi
http://www.dogankenthaber.com

Eğer evde ders çalışamama probleminiz varsa bu problemi de merkezimizde çözüyoruz. Öğrenmeyi ve çalışmayı nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız; başırılı bir kariyer planlamasında çok gerilerde kalırsınız.
http://www.matematikozelders.gen.tr

Kordil AcadTRK AutoLISP ile geliştirilmiş açık kaynak kodlu ve harita mühendislik ve harita çalışanlarına yönelik olarak yazılmış bir programdır.AutoCAD ortamında harita ve çizimlerinizi başka araçlara gerek duymadan yapabilirsiniz. Kordil'in kendi geliştirdiği bu ürün 15 yıldır kullanılagelmekte ve sürekli olarak güncel tutulmaktadır.
http://www.kordil.com.tr/index.php/urunler/ucretsiz-kordil_acadtrk/

Sınava hazırlık aşamasında olan gençler hayatlarının zor dönemlerinden birinde bulunuyorlar. Kendilerini henüz tam anlamıyla tanıyamamış oldukları bu dönemde geleceklerini şekillendirmeye çalışıyorlar.
http://www.ozeldersmatematik.net

İnşaat yapıyorsanız paspayı ürünlerimizle tanışınız.
http://www.paspayi.net

2001 yılından günümüze güven, disiplin ve istikrarla hizmet veren Mesa Reklam, sektöründe geniş ürün yelpazesi, profesyonel hizmet anlayışı ve 2500’ü aşkın müşterisiyle, sektörünün önde gelen kuruluşları arasındadır.
http://www.mesareklam.com.tr/

Kordil Muhendilsik, esas uzmanlık alanı Harita Mühendisliği olup, yüksek teknolojik donanımlar kullanarak ölçme ve haritalama hizmetleri verir.
http://www.kordil.com.tr

Soğancıoğlu, İnşaat sektöründe 1996 yılından beri pek çok başarılı proje ve uygulamaya imza atmaktadır.
http://www.sogancioglu.com.tr/

Özel ders sayesinde zaman en verimli şekilde değerlendirilir. Derslerden kaytarma ortadan kalkar ve etkin öğrenme gerçekleşir. Özel ders sayesinde bir çok konuyu çok kısa bir zaman zarfında bitirebilirsiniz.
http://www.ozelogretmenler.com/

Soğancıoğlu, inşaat sektöründe 1996 yılından beri pek çok başarılı proje ve uygulamaya imza atmaktadır.
http://www.sogancioglu.com.tr/

Firmamızın tam çalışanları ile tedarikçilerinizin bu politikayı özümseyerek sorumluluğu paylaşmasıyla sürekli gelişme ve tüm süreçlerimizde mükemmelliği hedefleyerek Kalite yönetimimizin ana unsuru olan müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Güçlü ARGE çalışmalarımızla beraber teknolojik gelişmeleride yakından takip ederek hedefimizi bu yolda çizdik.
http://www.soveyapimakine.com/

Türkiyenin İlk Butik Hastanesi Dora hospitalde Ağız ve diş sağlığı , Genel Cerrahi, Dahiliye, Kulak Burun Boğaz, Estetik ve Plastik Cerrrahi, Kadın Doğum, Çocuk hastalıkları,Beslenme ve diyet ünitelerimiz ve uzman ve güleryüzlü tıbbi ekimimizle hizmetinizde olmaktan gurur duyarız. Gelişen Tıp ve buna bağlı sağlık sorunlarınız için hastanemizde uygun tanı ve tedavi yöntemlerini Beş yıldızlı otel konforunda siz değerli halkımızın hizmetinizdeyiz.
http://dorahospital.com/

DERNEĞİN AMACI Üyeler arasında mesleki, kültürel, ekonomik ve sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak, Ardeşen ilçesinin doğal güzelliklerini ve sahip olduğu tarihi, sosyal, kültürel, turistik, sportif, zirai, ve tüm varlıklarını geliştirmek, örf ve adetlerin tanıtılması. Ardeşen'in yurt içinde ve yurt dışında tanıtılması için her türlü faaliyette bulunmak, turizme yönelik tesisler inşa ederek veya edilmesine yardımcı olarak turizmin gelişmesine katkıda bulunmaktır.
http://www.ardesenliler.org

iyidere.com, İyidere(Rize) ilçemizin andını taşıyan bir link paylaşım sitesidir. Tamamen ücretsiz olan bu site, sizlerin göndereceği internet siteleri burada yayınlandığı takdirde, arama Google, Bing Yahoo gibi arama motorlarında üst seviyelere çıkmasına yardımcı olacaktır.
http://www.iyidere.com

Derepazari.com, Drepazarı(Rize) ilçemizin andını taşıyan bir link paylaşım sitesidir. Tamamen ücretsiz olan bu site, sizlerin göndereceği internet siteleri burada yayınlandığı takdirde, arama Google, Bing vs motorlarında üst sebiyelere çıkmasına yardımcı olacaktır.
http://www.derepazari.com

Yakakent.com, Yakakent (Samsun) ilçemizin andını taşıyan bir link paylaşım sitesidir. Tamamen ücretsiz olan bu site, sizlerin göndereceği internet siteleri burada yayınlandığı takdirde, arama Google, Bing vs motorlarında üst sebiyelere çıkmasına yardımcı olacaktır.
http://www.yakakent.com

Misyonumuz; ülkemizin kalkınma amaçlı kamu kurum ve kuruluşları ile özel ve tüzel kişilerin ihtiyaç duydukları her türlü klasik ve sayısal coğrafya desteğini; tam, doğru, güncel, zamanında ve ekonomik olarak, uzay teknolojileri ve uzaktan algılama konularına girerek ülkemizin bilimsel ve üretim gereksinimlerini karşılayacak yeterlilikte mühendisler ve bilim insanları yetiştirmektir. Vizyonumuz; ülkemizin sağlıklı ve ekonomik yatırımlarını yapabilmesi için kamu-özel kurumlar ile gerçek ve tüzel kişilerin gereksinmesi olan, kalkınma amaçlı geleneksel harita ve sayısal konuma dayalı bilgi desteğini sağlayacak, yorumlayacak, sorumlu, kendini yenileyen, yetenekli, mühendis kavramına uygun kişiler yetiştirmek, Uzaktan Algılama Teknolojileri konularındaki uygulamalarda, ulusal ve uluslararası araştırma ve uygulama projeleri ile eğitim programlarını organize etmek ve yürütmek. Ayrılan kaynakları etkin ve görev tanımlaması doğrultusunda kullanmak, Düşünceyi eylemin önüne geçirerek; gelecekte olabilecekleri şimdiden görerek yeni görev ve yeni görevi başarmak için önceden belirlenen yolu oluşturmak, Türkiye'de insana soyut düşüncenin ilk ve zorunlu adımı olan harita ve planı sevdirmektir. Bölümümüzü sadece Jeodezi ve Fotogrametri değil, kapsadığı ve yaptığı işlerden dolayı Geomatik haline getirmek, AR-GE etkinlikleri üzerinde durmak ve desteklenmesi sağlamak, Görevine uygun gelişimi ön görerek sorunların doğmasına izin vermeden ve anında çözüm için uygun altyapı oluşturmak, Meslek alanını değişen teknik ve teknoloji doğrultusunda geliştirmek. Yönetim çevresi ile ilişkileri güçlendirmek, Üretimde ve yönetimde katılımcılığa önem ve anlam kazandırmak, Yaratma ve iş görme arzularını kamçılamak, Eğitimde sayı ve nitelik bakımından daha üst düzeylere erişmek, İnsanca eğitim, yaşam ve çalışma koşullarına sahip olmaktır
http://geomatik.hacettepe.edu.tr

İstanbul Büyükşehir belediyesi il sınırları içerisinde “büyük ölçekli haritaların yapım yönetmeliği” doğrultusunda 1/1000 ve 1/5000 ölçekli harita yapar, yaptırır ve onaylar. Planlamaya altlık oluşturmak üzere görev sahası içerisinde kadastro ve tapu bilgilerini temin eder, bununla ilgili olarak tapu ve kadastro genel müdürlüğü ile bu çerçevede protokol düzenler. Üretilen her tür haritayı arşivler, kamu kurum ve kuruluşlarına ilgili müdürlüklere ve halkın hizmetine sunar. 5216 sayılı Büyükşehir belediyesi kanunu’nun 7/g maddesi gereğince; meydan, bulvar, cadde, yol ve sokak ad ve numaraları ile bunlar üzerindeki binalara numara verilmesi işlerini gerçekleştirmekle Büyükşehir belediyesi’ne görev, yetki ve sorumluluk verilmiştir. binaların numaralandırılması, numaralandırılan binalara ait adreslerin ulusal adres veri tabanına işlenmesine ilişkin usul ve esasların belirlenmesi amacıyla da, 5490 sayılı “nüfus hizmetleri kanununun” 69. maddesine istinaden “adres ve numaralamaya ilişkin yönetmelik” 31.07.2006 tarihi itibariyle yürürlüğe girmiştir. 5216 sayılı kanunun 7. ve 11. maddelerine istinaden ilçe ve ilk kademe belediyelerinin imar uygulama planlarını yapar ve denetler.
http://www.ibb.gov.tr

Bulutlar Ülkesinin Saklı Cennetine Hoşgeldiniz
http://www.hemsinliyiz.biz

Firma Profili PDF Yazdır e-Posta Paksoy Teknik Hizmetler ve Tic. Ltd. Şti. Arazi Ölçüm ve hassas konum belirleme cihazları sektöründe dünya liderleri arasında yer alan ve bir TOSHIBA kuruluşu olan TOPCON Corporation firmasının Türkiye’deki tek yetkili temsilciliğini alarak 1996 yılında faaliyetine başlamıştır. Firmamızın faaliyet alanı; arazi ölçüm cihazlarının ve ilgili yazılımların yurtdışından ithalatı, bunların eğitimlerinin verilmesi ve cihazların teknik servis hizmetinin gerçekleştirilmesidir. Deneyimli, genç ve çalışkan kadrosuyla sektörde kısa sürede lider olan şirketimiz müşterilerine daha iyi ve daha güvenilir hizmet verebilmek için zamanla kadrosunu ve çalışma mekanlarını genişletmiştir. Şu anda sektöründe lider olan Paksoy Teknik Hizmetler ve Ticaret Ltd. Şti. kendi alanında ilk TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, İlk Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, İlk TSE ISO-EN900 : 2000 Kalite Belgesini almanın haklı gururunu taşımakta, profesyonel ekibiyle ve müşteri odaklı yaklaşımıyla en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. VİZYONUMUZ (HEDEFLERİMİZ): TOPCON marka arazi ölçüm ve hassas konum belirleme cihazlarının satışlarını artırmak, bu cihazları kullanan müşterilerimize düzenli ve güvenli servis ve satış sonrası destekleri sağlamak, yaratıcı projelerde yer alarak sektördeki lider konumumuzu sürdürmek, üretken ve kurumsal bir firma olma yolunda ilerlemektir. . MİSYONUMUZ (GÖREVLERİMİZ): * Türkiye'de saygın ve prensipli kurum olma özelliğimizi devam ettirmek, * Satışını yaptığımız ürünlerin temsilciliğini ulusal ve uluslararası alanda başarılı bir şekilde devam ettirmek, * Eğitimli, deneyimli ve müşteri odaklı ekibimiz ile müşterilerimize tam destek vererek müşteri memnuniyetini artırmak, * Uydularla konum belirleme konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti vererek sektörün bilinçlenmesine katkıda bulunmak, * Sektöre yönelik geleceğin teknolojilerini de bünyemize katarak ürün yelpazesini etkin bir şekilde genişletmektir.
http://www.paksoyteknik.com.tr

Harita Genel Komutanlığı, Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarlığı'na bağlı asli görevi yurt savunması için gerekli tüm harita ve planların yapılması olan askeri bir birimdir. Tarihçe * 1895 yılında Türkiye'de haritalar yapmak üzere Genelkurmay Başkanlığı'na bağlı Harita Komisyonu kuruldu. * 1914 yılında Harita Şube Müdürlüğü'ne dönüştürüldü. * 1918 yılında Harita Dairesi'ne dönüştürüldü. * 1925 yılında 657 sayılı kanunla Harita Genel Müdürlüğü'ne dönüştürüldü. * 1983 yılında 2895 sayılı kanunla Harita Genel Komutanlığı'na dönüştürüldü. Görevleri * Yurt savunması için gerekli tüm harita ve planların alımı ve basımı * Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüyle işbirliği içinde gerekli tüm harita ve planların alımı ve basımı * Bakanlıklar ile diğer resmî kurumlara gerekli harita ve planların alımı ve basımı * Harita subaylarına, harita konusunda; eğitim ve öğretim, uygulama yapılması * Harita bilimi hakkında bilimsel inceleme ve araştırma yapılması * NATO’ya karşı üretim sorumluluğu olan haritaların yapılması * Bakanlar Kurulu Kararı gereğince, uluslararası ve ulusal bilimsel kuruluşlar ile haritacılık kuruluşlarında Türkiye'nin temsil edilmesi
http://www.hgk.mil.tr

VİZYONUMUZ Harita-Tapu Kadastro hizmetlerinin tek çatı altında toplandığı, mekana bağlı olmaksızın, bilgisayar ortamında takip ve sorgulamanın yapıldığı, mülkiyete yönelik işlemlerin güvenilir bir şekilde gerçekleştirildiği hizmet odaklı, şeffaf bir kurum olmak. MİSYONUMUZ Taşınmaz mala yönelik mülkiyet ve mülkiyete bağlı hakları belirleyerek, tapu ve kadastro hizmetlerini devlet güvencesi altında, hızlı, doğru ve güvenilir bir şekilde yaparak gerçek ve tüzel kişilere insan odaklı hizmet sunmak mekansal bilgi sisteminin altlığını oluşturmak.
http://www.tkgm.gov.tr

Doğankent Giresun Haberleri
http://www.doymus.com

http://www.derepazari.com

Hemsin.com, Hemşin ilçemizin andını taşıyan bir link paylaşım sitesidir. Tamamen ücretsiz olan bu site, sizlerin göndereceği internet siteleri burada yayınlandığı takdirde, arama motorlarında üst sebiyelere çıkmasına yardımcı olacaktır.
http://www.hemsin.com

http://www.ikizdere.org

İkizdere'nin en kapasmlı internet sitesi. Güncel haberler, makaleler, fikir meydanları. Gurbetçiler çok sevecekler.
http://www.ikizdere.net

Matbaamiz 1978 yilinda Matbaaciligin merkezi Kadiköyde kurulmustur. Akra Matbaa gelisen teknoloji ile birlikte baski alaninda da gelisimini sürdürmüs ve bu günkü konumuna ulasmistir. Şu anda sadece yurtiçinde degil Türki cumhuriyetler ve Avrupa ülkelerine de basim yapan firmamiz bundan sonra ki gelisimine de baski alaninda ve baski sonrasi sistemlerle devam etmeyi planlamaktadir. Bu gelisim süreci içerisinde devamli olarak öncü prensibimiz olan müsteri memniyeti bundan sonraki gelisimimizde de devam edecek ve müsteri ile beraber çalisma ilkemiz sürdürülecektir.
http://www.akramatbaa.com

Kordil EDMS Ücretsiz Döküman Kontrol ve Yönetim Sistemi. Kurumsal şirketlerin bile tüm dökümanlarını sorunsuzca yönetebilecekleri bir yazılım olup, hem İnternet hem de İntranet üzerinden çalışır.
http://www.kordil.net

Kordil, harita mühendisliği hizmetleri veren alanında uzman bir şirkettir. Başta uluslararası alanda olmak üzere her türlü harita mühendisliği ve ölçme hizmetleri vermektedir. Profesyonel kadrosu ve yüksek teknoloji ürünü ölçme aletleri ile işverenlerine proje spesifik çözümler sunar. Kordil klasik ölçme hizmetlerinin yanısıra, denizcilik ölçmeleri, hidrografik ölçmeler ve de coğrafi bilgi sistemleri dallarında hizmetler verir ve sunar. Kordil - Yapı ve İnşaat Saha ve Şantiyeleri Ölçme Hizmetleri Dünyanın en büyük ilk 10 listesinde girmiş inşaat firmaları ile devasa projeler olarak adları geçen projelerde 15 yıla yakın kesintisiz görev almış deneyimli yönetim kadromuz ve en son teknoloji ürünü ölçme aletlerimiz ile: Şantiyelere anahtar teslimi ölçme ve haritalama desteği İnşaat sahaları için güvenilir ölçme kontrol ağı kurulması Detay aplikasyonu ve rutin konumsal kontrol Çok hassas deformasyon, çökme ve oturma ölçmeleri Arazi ve arsa düzenlemeleri ve parselasyon işleri Hâlihazır, röleve ve plankote ve saha haritalarının yapımı Harita/ölçme ekibi veya tekil personel tedariki Kısa veya uzun vadeli ölçme ekipmanı kiralama Uluslararası kalite standartlarına uygun ölçme yöntem ve prosedür yazımı Teknik şartname ve ihale dokümanı hazırlanması Kordil - Gemi inşaatı ve tersanelere ölçme hizmetleri Deniz yapıları ve ölçme konularında uzman kadromuz ile gemi inşaatı ve tersaneler için uzaktan kumandalı ve uzaktan algılamalı son sistem ölçme aletleri ile her türlü teknik ölçme ve harita mühendisliği hizmetleri vermekteyiz Gemi kana rakamları veya derinlik çizgileri markalama Blok ve makine montaj ölçmeleri Kızak, ray ve havuz sistemleri inşaatı için ölçmeler Gemi omurga ve yüzey deformasyonlarının tespiti ve raporlanması Gemi ofset ve röleve ölçmeleri (asbuilt) İskandil ve uzaktan kumandalı total station ile batimetrik ölçme Tersane yerleşim haritalarının yapımı Tersane arsa düzenlemeleri ve inşaat öncesi haritalarının yapımı Yeni tersane inşasına yönelik, bina, kapalı alan vinç sistemleri, makine montaj gibi her türlü ölçme hizmetleri Kordil - Mühendislik Ölçmeleri Farklı mühendislik dallarının ihtiyaç duyabilecekleri ve özel teknik ve çözüm gerektiren ölçme problemlerinizi karşılayabilecek deneyimli uzman personel ve teknolojik donanımlara sahibiz Konumsal yer değiştirme (deformasyon) ölçmeleri Hassas yüzey taraması, 3-B metrik ve fotogrametrik modelleme Mühendislik dalları için özellikli ölçme ve haritalama Mühendislik raporlarını destekleyici ölçmeler ve harita yapımı Mevcut haritaların amaca uygun olarak özelleştirilmesi veya genelleştirilmesi Mühendislik araştırmalarında konumsal veri gerektiren her türlü ölçmeler Kordil - Kesin Hesap, Kübaj ve Metraj Endüstri standardı yazılımlar, teknolojik ölçme aletleri ve hesap teknikleri kullanarak kübaj, alan, ve metraj hesaplama ve raporlama hizmetleri vermekteyiz Kübaj hesabı için taş ve açık maden ocakları gibi ulaşılması zor yamaçların uzaktan algılama ile topografyasının çıkartılması İnşaat, maden ve imalat sahalarında kübaj, metraj ve alan ölçme hesaplama ve raporlama Proje çizimleri üzerinden kübaj / metraj çıkarma ve hakediş hesaplama Kordil - Tescil Gerektiren Mühendislik Hizmetleri Tescilli harita ve mühendislik şirketi olmamız münasebeti ile resmi kurumlarca tescile esas her türlü harita mühendisliği hizmetleri vermekteyiz Kentsel veya kırsal planlamalara altlık hâlihazır harita yapımı Arazi/arsa parselleme ve birleştirme işleri (tevhit ve ifraz) Kadastral verilere dayanan sınır tayini Yola terk işlemleri İnşaat alanı ve parsel aplikasyonu Kentsel ve kırsal planların araziye uygulanması ve resmi tescili El değiştirme öncesi tapu kayıtları ile ve arazinin tespiti (yer gösterme) Tapu ve kadastro şubeleri ile alakalı her türlü taşınmaz mal tescil işlemleri Maden sahalarının işletme öncesi ve sonrası haritalanması Mevcut hâlihazır haritaların güncellenmesi Kordil - Denizcilik Ölçmeleri Kilit kadromuzda 10 yılı aşkın offshore projelerinde da çalışmış ve yöneticilik yapmış uzmanlarımız mevcuttur. Başta açık deniz petrol bölgelerinde olmak üzere, hidrografik, denizcilik ölçme ve konumlandırma sistemlerinde ileri düzeyde bilgi ve tecrübeye sahibiz Petrol sondaj gemilerine ölçme sistemleri kurulması ve konumlandırılması Multibeam ve singlebeam batimetrik sistemlerin satın alımı işletilmesi Sidescan sonar sistemlerin satın alınması ve işletilmesi Subbottom profiler satın alımı ve işletilmesi LBL/SBL sistemlerin kullanılması Açık denizlerde ileri seviyelerde jeodezik ölçme ve nirengi nokta tesisi Ekskavatör ve kazı makinelerine konumlandırma sistemlerinin kurulması Barge ve motorlu gemilere konumlandırma sistemleri kurulması PDS2000/1000, Hypack, Neptune yazılımlarına vakıf personel Su altı yapılarının konumlandırılması, ölçülmesi ve raporlanması Prosedür ve yöntem belirtme dokümanları yazımı Ar-ge ve harita ve konumlandırma yazılımı geliştirme
http://www.kordil.com.tr

 Paspayı.net 

Endüstriyel beton yapılar ve ağır dontılar için

 

paspayi

 

Beton ve plastik alternatifi paspayı. Aşırı yüke ve vibrasyona dayanıklı.

Kardeş Siteler

Sponsor Linkler